pronájem koně

Farma s přesahem
Pomáhame vám se dotknout přirozenosti

Docházka ke koním

Lákají vás koně a rádi byste se s nimi naučili pracovat?

Chcete mít ke koním přístup, možnost s nimi trávit čas a třeba se naučit i jezdit?

Nebo si přejete ukázat koňský svět svým dětem, naučit je se o koně starat a povozit se?

 

Ať už jde o vás nebo o vaše děti, pravidelná docházka k našim koním je to, co vám umožní proniknout k nim blíže a stát se jejich partnery. Nemusíte hned mít svého vlastního koně ani pouze docházet na jednorázové jezdecké lekce, můžete získat všechno to „kolem“, co je u koní nezbytné, důležité a co ocení jak oni, tak vy.

 

Myšlenka docházky k našim koním vznikla velmi prakticky – znali jsme koncept jezdeckých lekcí, kdy přijdete v lepším případě k nenastrojenému koni, koně si na práci připravíte, pak se hodinu učíte jezdit, a jdete zase domů. Něco nám v téhle podobě pobytu s koňmi ale chybělo. Konkrétně svoboda, možnost trávit s koněm více než jen vymezený čas, být s ním i v jiných situacích než jen v těch určených pro výcvik. Chybělo nám vytváření si pouta s koněm, péče o něj, procházky, toulání se přírodou, společné pasení se, práce ze země, pobyt v koňském výběhu „jen tak“, pozorování koně/í.

A tak jsme vytvořili tuto

službu – pravidelnou docházku ke koním, která vám nabídne základní a průběžné zaškolení/zaškolování a zároveň dá dostatek prostoru, v jehož rámci si můžete sami vše zevrubně (vy)zkoušet a proží(va)t.

docházka ke koním
pronájem koně

Jak docházka k našim koním funguje?

  1. Vyberete si intenzitu, s jakou budete za koněm docházet, od které se odvíjí cena docházky:

Základní docházka … 1x týdně … 1200,-

Aktivní docházka … 2x týdně … 1600,-

Intenzivní docházka … 3x týdně … 2200,-

Částečná docházka … 1-2x měsíčně … 800,-

Ceny jsou uvedeny včetně DPH (jsme plátci).

Danou částku uhradíte (viz. formulář níže). 

2. Po zakoupení vámi vybrané varianty docházky se s vámi spojíme a domluvíme podrobnosti (od kdy budete chtít svoji docházku zahájit + případně rovnou domluvíme první společnou schůzku, kde vám vybereme koně a podáme úvodní instruktáž). Před první schůzkou vám také zašleme podrobné informace k docházce.

3. Dorazíte na domluvenou úvodní schůzku, kde vám vybereme vhodného koníka a naučíme vás prvním základním dovednostem, na nichž s ním budete pracovat (koně vyčistit, vodit, zastavit, jít s ním na procházku, základy práce ze země případně nasedlat, svézt dítě apod.).

4. Za svým koněm docházíte a pracujete s ním. V rámci vaší docházky vám nikdo z nás neasistuje a znovu vás neprovádí všemi činnostmi – ty jste si již osvojili v úvodním zaškolení. Zároveň jsme vám ale k dispozici, když budete potřebovat s čímkoli pomoci, a sledujeme vaší práci, takže až dospějete do bodu, že uvidíme, že se můžete naučit dalším navazujícím pracem, znovu se sejdeme a naučíme vás dovednosti nové, pokročilejší (např. lonžovat, uzdit, základně jezdit apod.).

Postupem času se svým koněm natolik sblížíte, že budete schopni dělat všechno to, o čem jste dříve jen snili. Jen nezapomeňte, že bez práce nejsou koláče. A my jsme tady pro vás, abychom vám s těmi koláči pomohli!

———

Dny a časy, kdy chodíte za svým koněm, záleží na naší společné domluvě a můžete si sami vybrat, co nejvíce vyhovuje vám. Veškeré bližší informace se dozvíte v podrobných informacích, které vám zašleme před naší společnou úvodní schůzkou.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vytvořeno s láskou a vděčností ve Světa(k)raji
©Perfect World s.r.o.
Rok 2023


Ostatní projekty Perfect World s.r.o.