Farma s přesahem
Pomáhame vám se dotknout přirozenosti

Programy pro školky

Školkové děti nezřídka milují koně i poníky. 

Málokdy se jim však naskytne příležitost si je pohladit ve volnosti, vyhřebelcovat, pomazlit se s nimi, zkusit jim vyčistit kopýtka a také se povozit. Ne do kroužku na pouti nebo v nějaké malé ohradě, ale přímo na rozlehlé jízdárně nebo v rámci malé vyjížďky do přírody. 

Pokud jste ředitel(ka) mateřské školky, paní učitelka, vychovatelka nebo maminka, která by chtěla toto svým školkovým dětem umožnit, rozhodně čtěte dál! 

Koňská farma Světa(k)raj nabízí programy pro školky, které si vaše děti zamilují!

Bezpečný kontakt s koňmi, příjemné prostředí panenské přírody a možnost si vše vyzkoušet na vlastní kůži! 

programy pro školky
programy pro školky

Možností je více – buď můžete s dětmi dorazit vy k nám na farmu nebo můžeme my s maximálně dvěma koňmi dorazit k vám (máme vlek pro dva koníky – může být kombinace velký kůň + poník). 

Varianta 1 – Návštěva koňské farmy 

Pokud s dětmi dorazíte k nám na farmu, můžete se těšit na 6 velkých koní, 2 roční hříbátka a jednu poničku. Připravíme pro vás program na cca 90min, v jehož rámci se děti seznámí se všemi našimi koňmi, budou si je moci vyhřebelcovat, naučíme je vyčistit koním kopýtka, koně vést na vodítku a zastavit a samozřejmě se dětičky, které budou mít chuť, mohou také těšit na povození, a to buď na poničce nebo na spolehlivém velkém koni. 

Vše proběhne s odborným vedením a za asistence zodpovědné osoby. 

 

Varianta  2 – Návštěva vaší školky 

V případě, že nemůžete dorazit vy k nám, přijedou koníci za vámi. Přivézt vám můžeme jednoho nebo dva koně (případně poničku) a u vás před školkou / na dvorečku /  v přírodě zorganizovat vožení na koňském hřbetu. Koně/poníka nasedláme a dětičky se mohou jedno po druhém povozit. Případně můžeme spolu vyrazit na krátkou procházku, kde se děti vystřídají a postupně se všechny svezou. Fantazii se meze nekladou. 🙂

 

Odměna pro naši farmu je předmětem dohody, ceny těchto služeb nemáme fixně stanovené – neváhejte nás tedy v případě zájmu o návštěvu kontaktovat a na všem se domluvíme.

Dále nabízíme možnost (po)vozit děti na dětských dnech, akcích pro děti a dalších vhodných událostech.

V případě zájmu nás kontaktujte, těšíme se na spolupráci!
​​​​​​​

Vytvořeno s láskou a vděčností ve Světa(k)raji
©Perfect World s.r.o.
Rok 2023


Ostatní projekty Perfect World s.r.o.